Забезпечення практичного навчання за ОПП "Будівництво та цивільна інженерія"
Основне завдання коледжу - підготовка студентів до практичної діяльності на виробництві.
У роботі спеціаліста важливе місце посідають уміння та здатність використовувати знання в умовах, що постійно змінюються.
Спеціаліст повинен уміти планувати свою роботу, приймати оперативні рішення на основі аналізу ситуацій, що склалися, контролювати хід і наслідки своєї праці.
Практика студентів повинна бути безперервною протягом усього періоду навчання.
Трудова діяльність потребує інтеграції знань, одержаних з різних навчальних дисциплін, об'єднання їх у конкретній праці. На це й повинно бути спрямоване послідовно організоване практичне навчання, яке реалізується на міждисциплінарних практичних заняттях, у курсовому проектуванні, в процесі виробничої практики.
Основною документацією щодо організації практик є "Положення про проведення практики студентів вищих навчальних закладів України", затвердженого наказом Міністерства освіти України від 08.04.93 № 93, графік навчальних та виробничих практик, робочі програми з видів практики.
Перелік практик, відповідно до навчального плану для підготовки спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія:
Навчальна практика
- Геодезична
- Штукатурно-малярні роботи
- Мулярні роботи
- Теслярські роботи
- Робоча професія
Виробнича практика
Навчальну практику спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія студенти коледжу проходять у навчально-виробничих майстернях та на полігоні коледжу.
Навчальна практика для студентів є вступом у їх майбутню практичну діяльність, початком їх трудової біографії, і залежно від характеру спеціальності проводиться в навчальних майстернях, полігонах коледжу а також на базі підприємств та організацій.
Навчальні практики на отримання робітничих професій проводяться на базі коледжу та підприємств міста та області згідно з укладеними угодами.
Виробничо-технологічна та переддипломна практики проводяться в умовах виробництва.