Головна

Про коледж

Новини

Абітурієнту

Студенту

Навчальна частина

Освітня діяльність

Контакти

192 Будівництво та цивільна інженерія

192 "Будівництво та цивільна інженерія"

Освітньо-професійна програма: "Будівництво та цивільна інженерія"

Назва освітньо-професійної програми англійською мовою – Construction and civil engineering

Термін навчання: на основі базової загальної середньої освіти – 3 роки 10 місяців

                                на основі повної загальної середньої освіти – 2 роки 10 місяців

                                на основі професійно-технічної / вищої освіти – 2 роки 10 місяців

Освітньо-професійний рівень: фаховий молодший бакалавр

Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з будівництва та цивільної інженерії

Форма навчання: денна (очна)/заочна

Ліцензований обсяг:
 денна форма – 50 осіб

Підготовку за освітньо-професійною програмою проводить:
 – відділення будівництва та архітектури
 
циклова комісія архітектури та будівництва


Будівельник -  це покликання, нескінченна творчість і пошук. Будівельники були та будуть потрібні в усі часи, завжди, скрізь, усюди.

Ви не знаєте з чого та як будують будинки? Саме цього вас навчатимуть у коледжі. Ви здивуєтесь, коли зрозумієте, що будівельні конструкції  - це знайомий конструктор Lego, з яким ви, вірогідно, грались у дитинстві! Ви дізнаєтесь, що цегла виконана з глини, в бетоні та склі є пісок і ще багато чого цікавого.

Протягом навчання вас чекають цікаві іспити у вигляді курсових проектів, під час виконання яких ви навчитеся робити розрахунки та проектувати надійні будівлі будь-якого стилю та призначення. Ви опануєте використання спеціалізованих інструментів будівельника, зможете підбирати будівельні матеріали для проєктів, читати креслення та виконувати власні проєкти. В результаті навчання здобудете професію, що є затребуваною не лише в Україні, але й за її межами. 

Що вмітиме випускник спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»:

Розв’язувати спеціалізовані задачі та вирішувати практичні завдання у сфері будівництва та цивільної інженерії.

Вміти використовувати сучасні технології зі створення, експлуатації, реконструкції та ремонту об’єктів будівництва, інженерних систем та технологічних процесів; розробляти креслення на різних стадіях проектування, застосовувати програмні засоби комп’ютерної графіки, проектувати будівлі і споруди, в тому числі з використанням програмних систем комп’ютерного проєктування. Виконувати техніко-економічні обґрунтування вибору конструкцій будівель і споруд,  розробляти технічну документацію, складати та виконувати розрахунки  кошторисів на будівництво об’єкту.

Здатен виконувати інженерне обстеження  конструкцій, складати робочі креслення та  розрахунки з підсилення та заміни конструктивних  елементів, перепланування, добудови та надбудови  будівель. Використовуючи діючі будівельні норми і стандарти, вміє виконувати основні геодезичні роботи, підбирати для виконання будівельно-монтажних робіт електрообладнання в будівництві, комплекти машин, механізмів і засобів малої механізації.

Первинні посади, що може займати випускник:

Випускники коледжу працюють  в проектно-конструкторських організаціях, управліннях будівництва та архітектури,житлово-комунальних організаціях , на будівельних майданчиках на посадах:

  • технік-будівельник,
  • технік-доглядач,
  • доглядач будови,
  • технік-проєктувальник,
  • технік з підготовки виробництва тощо.

Продовження навчання:

Випускники коледжу можуть  продовжити освіту для здобуття освітнього ступеня бакалавра та магістра у ЗВО III – IV рівня акредитації за напрямком «Будівництво»  в Одеській державній академії будівництва та архітектури та інших навчальних закладах України.

Схожі матеріали (за тегом)