Головна

Про коледж

Новини

Абітурієнту

Студенту

Навчальна частина

Освітня діяльність

Контакти

193 Геодезія та землеустрій

193 "Геодезія та землеустрій"

Освітньо-професійна програма: " Геодезія та землеустрій"

Назва освітньо-професійної програми англійською мовою – Geodesy and land management

Термін навчання: на основі базової загальної середньої освіти – 3 роки 10 місяців

                                на основі повної загальної середньої освіти – 2 роки 10 місяців

                                на основі професійно-технічної / вищої освіти – 2 роки 10 місяців

Освітньо-професійний ступінь: фаховий молодший бакалавр

Кваліфікація: фаховий молодший бакалавр з геодезії та землеустрою

Форма навчання: денна (очна)

Ліцензований обсяг:
 денна форма 25 осіб

Підготовку за освітньо-професійною програмою проводить:
 відділення будівництва та архітектури
 – циклова комісія
архітектури та будівництва


Землевпорядник — це фахівець, який володіє знаннями про земельне право, земельний кадастр, землевпорядкування та управління земельними ресурсами, має відповідну освіту та належну кваліфікацію.

Підготовку фахівців у галузі геодезії та землеустрою орієнтовано на сучасні технології, що передбачає поглиблене вивчення новітніх методів знімання земної поверхні за допомогою супутникових навігаційних приладів (GNSS-технологій), а також сучасних геоінформаційних систем і засобів цифрового картографування.

Юридичний супровід геодезії, землеустрою та кадастру потребує дотримання норм земельного права та застосування відповідних нормативно-правових актів України. Під час навчання студенти набувають глибоких знань з економіки, організації виробництва і менеджменту у сфері землеустрою. 

Що вмітиме випускник спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія»:

У процесі своєї професійної діяльності фахівці мають виконувати топографо-геодезичні та кадастрові роботи, планувати використання земель, обґрунтовувати та забезпечувати охорону навколишнього середовища, здійснювати нормативну й експертну грошову оцінку земель і нерухомості, розробляти документацію із землеустрою, вирішувати земельні спори тощо.

Фахівці з геодезії та землеустрою завжди мають попит на ринку праці України. Це стосується інженерів-землевпорядників, діяльність яких пов’язана із землеустроєм. Добрі перспективи працевлаштування мають інженери-геодезисти, які виконують інженерно-геодезичне забезпечення будівництва та геодезичний супровід об’єктів будь-якого призначення, що розташовані на, над і під поверхнею Землі.

Первинні посади, що може займати випускник:

Може працювати в  землевпорядних та геодезичних підприємствах; в містобудівних проектних, будівельних та водогосподарських організаціях; державній інспекторській службі з охорони та використання земель, підприємствах, що розробляють та впроваджують геоінформаційні системи на посадах:

  • технік-землевпорядник;
  • технік-геодезист;
  • технік-картограф;
  • технік-топограф;
  • технік-топограф кадастровий;
  • технік-проектувальник в територіальних органах земельних ресурсів.

Продовження навчання:

Випускник коледжу може продовжити освіту для здобуття освітнього ступеня бакалавра та магістра у ЗВО III – IV рівня акредитації за напрямком «Геодезія та землеустрій», зокрема в Одеській державній академії будівництва та архітектури, Одеському  державному аграрному університеті, Миколаївському міжнародному класичному університеті  «Україна». та інших навчальних закладах України.

Схожі матеріали (за тегом)