Головна

Про коледж

Новини

Абітурієнту

Студенту

Навчальна частина

Освітня діяльність

Контакти

Новини
Понеділок, 02 вересня 2019 09:56

Урочиста лінійка до Дня знань

В Білгород-Дністровському коледжі природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій 2 вересня 2019 року відбулося традиційне свято до Дня знань, на якому старшокурсники привітали студентів перших курсів та вручили їм символічну залікову книжку, студентський квиток та ключ до світу знань, зауваживши, що знання підкоряються наполегливим та працелюбним.

З вітальним словом до викладачів та студентів  виступив директор коледжу Леонід Минович Попа, а також заступник міського голови м. Білгород-Дністровського Чернокульський С.С., голова ветеранської організації Нікуліна З.Т.

Порадували всіх своїм музичним виступом студентка 1-го курсу Лаптійчук А. піснею «Я бажаю» і студентка 4-го курсу Сліпченко А.

Особливою прикрасою кожної урочистої події в коледжі є танцювальний колектив «Едельвейс», який цього разу виконав на святі танець «Гопак».

Студенти коледжу поклали квіти до меморіальної дошки нашого випускника Г. Горчака, який загинув у зоні АТО, а також до пам’ятника воїнів, які загинули в роки Другої світової війни.

На перший урок 2019-2020 навчального року викладачів і студентів покликав дзвоник, який дали студент 4-го  і  студентка 1-го курсів.

Ще раз вітаємо всіх, дорогі колеги - викладачі і студенти – з Днем знань. Добрих думок, наполегливості, жаги до пізнання нового, і хай результатом нашої співпраці буде успішне майбутнє України та її громадян.

Адміністрація коледжу.

Прочитано 1258 разів