Головна

Про коледж

Новини

Абітурієнту

Студенту

Навчальна частина

Освітня діяльність

Контакти

Новини
Субота, 30 березня 2024 16:02

День відкритих дверей 30 березня

30 березня 2024 року в Білгород-Дністровському фаховому коледжі природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій пройшов черговий День Відкритих Дверей!

Ми були раді вітати у своїх стінах численних майбутніх випускників 9 та 11 класів міста та районів Одеської області, які вже сьогодні роблять перші кроки до свого майбутнього. Для нас важливо підтримувати молоде покоління у виборі своєї освітньої траєкторії та надихати на досягнення. Під час заходу була висвітлена інформація про навчальний заклад та Правила прийому, а також презентовані спеціальності Коледжу. Зустріч прикрасив виступ танцювального колективу "Едельвейс".

Актова зала Коледжу була заповнена абітурієнтами та їхніми батьками. Панувала ділова атмосфера. І навіть сигнал "Повітряна тривога" не став на заваді. Захід було продовжено в укритті Коледжу. Виступи студентів зустрічали оплесками!

Дякуємо всім, хто завітав до нас. І якщо ви також мрієте отримати одну з престижних спеціальностей сьогодення, ми завжди готові відкрити перед вами двері в світ можливостей!

Прочитано 94 разів