Навчальна практика з фінансів
Під час навчальної практики з фінансів здобувачі освіти шляхом вирішення виробничо-ситуаційних завдань закріплюють теоретичні знання та ознайомлюються з професійними вимогами до фінансиста, специфікою майбутньої професії та зі сферами подальшої професійної діяльності.
http://bdkpbkt.org.ua/pract-edu-opp-072#sigProId95198137c0
Навчальна практика з економічної інформатики та комп'ютерної техніки
Метою практики є формування вмінь і навичок ефективного використання сучасних комп’ютерно-інформаційних технологій для розв’язання практичних задач за профілем майбутньої спеціальності та аналізу і використання інформації.
http://bdkpbkt.org.ua/pract-edu-opp-072#sigProIddcb7d3b821
Навчальна практика з банківських операцій
Після проходження практики здобувачі освіти набувають практичних навичок складання первинних документів, облікових регістрів та фінансової звітності банківських установ та підприємств, а також проведення аналізу витрат, доходів та фінансових результатів банківських установ та підприємств.
http://bdkpbkt.org.ua/pract-edu-opp-072#sigProIda01910c826
Навчальна практика зі страхових послуг
Основними завданнями навчальної практики зі страхових послуг є вивчення досвіду страхових компаній, закріплення і розширення теоретичних знань здобувачів освіти, отриманих в процесі навчання та удосконалення навичок збирання, аналізу та систематизації інформаційно-аналітичних матеріалів.
http://bdkpbkt.org.ua/pract-edu-opp-072#sigProId801c87e568
Виробнича практика
Завданням виробничої практики є ознайомлення здобувачів фахової передвищої освіти із специфікою майбутньої спеціальності, отримання первинних професійних умінь і навичок із загально-професійних і спеціальних дисциплін, передбачених навчальним планом. Місцем проведення практичної підготовки можуть бути підприємства (організації, установи) різних галузей економіки України, банки, страхові компанії, а також профільні підприємства інших країн.
http://bdkpbkt.org.ua/pract-edu-opp-072#sigProId98aada0f3a