Головна

Про коледж

Новини

Абітурієнту

Студенту

Навчальна частина

Освітня діяльність

Контакти

Доступність до навчальних приміщень коледжу осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення

План заходів щодо доступності будівель, приміщень

Положення про доступність до навчальних приміщень осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення

Положення про порядок супроводу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

Висновок щодо доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населенняУ Білгород-Дністровському фаховому коледжі природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій проводиться планова робота щодо забезпечення доступності навчальних приміщень коледжу для осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення. Розроблено Положення «Про доступність до навчальних приміщень осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення у Білгород-Дністровському фаховому коледжі природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій», затверджений «План заходів щодо забезпечення доступності будівель, приміщень і прибудинкової території Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій для осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення», виданий Наказ по коледжу та визначено чергові особи для супроводу осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення.

Вхід на територію обладнаний доступними елементами інформації про об’єкт. Вхід у навчальні корпуси № 1, 2, 3 коледжу та студентського гуртожитку облаштовані пандусами, що забезпечують підйом осіб з інвалідністю на рівень входу в будівлю та який відповідає всім нормам ДБН. Уздовж двох сторін пандуса встановлена огорожа з поручнями. Перед пандусом облаштована площадка. При вході у будівлі коледжу змонтовані дзвоники, які позначені табличками з шрифтом Брайля. Особи з особливими освітніми потребами та інші маломобільні групи населення можуть скористатись ним для виклику чергового вахтера, режим роботи якого 24 години на добу. В обов’язки чергового вахтера входить сповістити відповідальну особу для супроводу осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення на території Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій, які визначені наказом по коледжу. Приміщення першого поверху широкі й відповідають нормам ДБН_V2240-2018.

Облаштоване місце для паркування автомобіля особи з інвалідністю на стоянці автотранспорту коледжу з позначенням знаками та горизонтальною розміткою, відповідно до Правил дорожнього руху.

Для вищезазначених категорій здобувачів фахової передвищої освіти створено необхідні умови для вільного доступу до навчальних приміщень Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій та місць загального користування, що підтверджено Актом перевірки головним державним інспектором відділу нагляду Головного управління Держпраці у Одеській області, яким проведено обстеження фактичного технічного стану закладу освіти в т.ч. щодо доступності осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій.

Для подальшого покращення якості перебування осіб з особливими освітніми потребами та інших маломобільних груп населення на території Білгород-Дністровського фахового коледжу природокористування, будівництва та комп'ютерних технологій, дирекція коледжу планує і надалі виконувати План заходів щодо забезпечення доступності будівель, приміщень і прибудинкової території коледжу для таких груп населення.

Леонід ПОПА,

директор коледжу

ИНВ1

ИНВ2

изображение 2024 06 04 151717075

изображение 2024 06 04 151734803

изображение 2024 06 04 151753358

изображение 2024 06 04 151815867